KİTAPLARI ONLİNE OKUMAK İÇİN

Gönül Pınarı    Huzura Doğru-1-2-3

KİTAPLARIN TANITIMI

Kitapları

Kadın hakları, erkeğin görevleri, terör, İslâmiyet ve reenkarnasyon, İslâmiyet ve ilim konularındaki soru işaretlerine cevap bulacağınız Huzura Doğru 1, Huzura Doğru serisinin diğer kitapları gibi sohbet tadında bir eser. Osman Ünlü, Huzura Doğru serisinin bu ilk kitabında ibadetler, Kur'an-ı Kerîm mealleri, günahların imana etkisi, kader ve dua arasındaki ilişki gibi konuların yanı sıra, kul hakları, gayrimüslimlerin hakları, hayvan hakları, İslâmiyet'te evlilik, boşanma ve çok evlilik meselesi gibi konulara değiniyor.
Huzura Doğru 1, Huzura Doğru 2, Huzura Doğru 3, Gönül Pınarı

 

Gönül Pınarı

Osman Ünlü

Osman Ünlü'nün kaleme aldığı Gönül Pınarı, İslâm dini, kültürü ve hayat tarzıyla ilgili birçok konuda nakiller yapan, yazarın farklı başlıklar altında çok çeşitli detaylara değindiği sohbet tadında bir eser.Önde gelen İslâm alimlerinin görüşlerine yer verilen ve dinî ölçülerin kavranmasına yardımcı olan bu kitapta aktarılanlar, okuyucunun yaşamına rehberlik edecek nitelikte.
 

Huzura Doğru

Osman Ünlü

Huzura Doğru, kadın hakları, erkeğin görevleri, terör, İslâmiyet ve reenkarnasyon, İslâmiyet ve ilim konularındaki soru işaretlerine cevap bulacağınız, aklın önemi, ibadet ve korku, kader meselesi, doğum günü kutlamak, falcılık ve büyücülük gibi başlıklar altında kamuoyunu sık sık meşgul eden tartışmalara açıklık getiren bir eser.

Mübarek gün ve gecelere yönelik açıklamalarda bulunan, imanın esaslarına, amelsiz iman kavramına ve iman etmenin nasıl olması gerektiğine değinilen bu kitapta, imanın şartları ayrı ayrı ele alınırken, başta İncil olmak üzere diğer semavî dinlere ait kitapların tahrif olunuş süreçleri de açıklanıyor.

Huzura Doğru, ibadetler, Kur'an-ı Kerîm mealleri, günahların imana etkisi, kader ve dua arasındaki ilişki gibi konuların yanı sıra, kul hakları, gayrimüslimlerin hakları, hayvan hakları, İslâmiyet’te evlilik, boşanma ve çok evlilik meselesi gibi başlıklara da değiniyor.

Bu çalışma, Osman Ünlü’nün Huzura Doğru 1, Huzura Doğru 2 ve Huzura Doğru 3 adlı kitaplarının bir araya getirilmesiyle oluştu.

Kaynak sağladığımız, programların yapımcısı 

ve

 kurumlarına teşekkür ederiz.

 

Ana Sayfa-Canlı Yayın-Gönül Pınarı-İslam ve Toplum-Huzura Doğru- Kitapları-Tam İlmihal-TGRT Ses Kasetleri-Kuranı Kerim - İlahiler-Linkler-İletişim